Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

28 Mar

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.
26 Mar

Wybory rektora na kadencję 2024–2028

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyły się wybory rektora na kadencję 2024–2028.

26 Mar

Strefa relaksu na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Wyposażenie strefy ufundowane przez firmę Bury sp. z.o.o umożliwia studentom zarówno odpoczynek, jak i przygotowanie się do zajęć.
25 Mar

Wyzwania w obszarze nauki tematem Konferencji Kolegium Prorektorów

Władze publicznych uczelni technicznych oraz MNiSW dyskutowali na Politechnice Śląskiej o priorytetowych działaniach w obszarze nauki i Celach Zrównoważonego Rozwoju.

21 Mar

Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie

Uczelnie będą realizowały wspólne projekty dydaktyczne i naukowe, aby umożliwić wymianę wiedzy, umiejętności i doświadczeń między pracownikami i studentami.
20 Mar

Odkryj nowy wymiar studiowania

Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej zgromadził tłumy młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem studiów. Była to doskonała okazja do poznania oferty edukacyjnej i zaplecza dydaktycznego uczelni.

18 Mar

Odczarowywanie matematyki, czyli Dzień Liczby Pi

3,14 to pierwsze trzy cyfry jednej z najbardziej inspirujących liczb – liczby π, która corocznie 14 marca obchodzi swoje święto na całym świecie, w tym także na Wydziale Matematyki i Fizyki PRz.
14 Mar

Przyszłość to materiały – Ogólnopolski Dzień Inżynierii Materiałowej

Politechnika Rzeszowska drugi rok z rzędu bierze udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Inżynierii Materiałowej, który odbędzie się 22 marca br.

Archiwum wiadomości